O nas

Easy Gifts – różnorodność inspirujących propozycji w atrakcyjnych cenach!

Firma Easy Gifts zadebiutowała w 2008 roku, kiedy to swoim mocnym wejściem wywołała niemałe zamieszanie na rynku artykułów reklamowych. Jesteśmy bezpośrednim importerem gadżetów reklamowych i dzięki temu oferujemy naszym Klientom bardzo atrakcyjne ceny.

Biorąc pod uwagę rozwijający się wciąż w Polsce rynek reklamy i częste indywidualne zapytania ze strony naszych Klientów, oferujemy kompleksową usługę bezpośredniego importu z krajów Dalekiego Wschodu.

Jesteśmy również dystrybutorem takich marek jak Silicon Power, MyKronoz czy PQI. 

Współpracując z Easy Gifts mają Państwo możliwość dokonania u nas wyceny produktów indywidualnych, jakich oczekują od Państwa klienci końcowi. Ze swojej strony - podczas realizacji zamówień - zapewnimy Państwu pełną obsługę logistyczną: od momentu zamówienia, aż po dostawę pod drzwi Państwa Firmy. Bierzemy na siebie zarówno dostarczenie wzoru, jak i nadzór nad produkcją w Chinach, formalności celne oraz transport.

Oczywiście z programem importu bezpośredniego z Chin wiąże się także możliwość realizacji zamówień katalogowych w ilościach przekraczających stany magazynowe, w bardzo specjalnych cenach.

Będąc bezpośrednim importerem z krajów Dalekiego Wschodu posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz kontakty w miejscowych fabrykach, które zapewnią profesjonalną i terminową realizację Państwa zleceń.

Współpracujemy tylko z pośrednikami.

Prosimy o kontakt pod: kontakt@elektronikareklamowa24.pl lub import@easygifts.pl